Kategórie

SORTIMENT KToRÝ NABÍZÍME

Máme dlhoročnú skúsenosť s predajom manipulačnej techniky a mnoho spokojných zákazníkov. Dbáme na kvalitu, každý paletový vozík či ručný vysokozdvižný vozík pred expedíciou prechádza výstupnou kontrolou. Zložitejšie stroje dovážame osobne, na mieste zaškolíme obsluhu a stroj predvedieme.

U nás si môžete stroj pred kúpou pohodlne vyskúšať.

 • paletové vozíky
 • vysokozdvižné vozíky
 • čelné motorové vozíky
 • špeciálne manipulačnú techniku a mnoho z ďalšieho skladového sortimentu Vám ponúkame za               výhodné ceny as kvalitnou servisnou podporou.
Radi Vám taktiež pripravíme na mieru výhodný prenájom vozíka i celej flotily. Obchodný tím Gekkon International s.r.o. Podrobný popis nabízené manipulační techniky naleznete zde

PALETOVÉ VOZÍKy

paletové vozíky štandardné, 2000kg

 • štandardné paletové vozíky radu DB sú ideálne k bežnej preprave manipulovaného tovaru v skladoch s rovnou podlahou.
 • paletový vozík DB je ideálny pomocník na manipuláciu s materiálom v ľahších prevádzkach.
 • paletové vozíky DB dodávame ako v základnom prevedení na prepravu europaliet, tak paletové vozíky DB špeciálnych rozmerov s rôznou dĺžkou a šírkou vidlíc, ktoré sú ideálne na prepravu špeciálnych paliet.


paletové vozíky štandardné, 2500kg

 • štandardné paletové vozíky rady BF sú ideálne na prepravu materiálu do hmotnosti 2500kg.
 • paletový vozík BF má robustnejšiu konštrukciu ako paletový vozík DB.
 • paletový vozík BF je určený do náročnejších prevádzok.
 • paletový vozík BF ponúkame aj v prevedení s kratšími vidlicami 900mm.

Rad paletovacích vozíkov BF disponuje kvalitnou a ergonomicky spracovanú oja.

paletové vozíky s rýchlozdvihom

Paletové vozíky s rýchlozdvihom vychádzajú z radu paletovacích vozíkov BF
Jedná sa konštrukčne totožný vozík, ako je paletový vozík BF s tým rozdielom, že paletový vozík BFQ má v hydraulike iný prietokový ventil oleja, čo má za dôsledok iný pomer zdvihu na vynaloženú energiu.
V praxi to znamená, že paletový vozík zdvihnete na menší počet kmitov oja, ale na úkor vyššej vynaložené sily.
Tento paletový vozík BFQ nachádza uplatnenie predovšetkým tak, kde manipulujete s ľahšími bremenami. Čas zdvihu u paletového vozíka, ktorý obsahuje rýchlozdvih, znížite na polovicu.


paletové vozíky s brzdou

 • Paletové vozíky s brzdou vychádza taktiež z konštrukcie, rovnako tak ako paletový vozík BFQ, z modelového radu paletovacích vozíkov BF
 • Paletový vozík BFB s brzdou má riaditeľná kolieska opatrené bubnovými brzdami, ktoré sa ovládajú prídavnú páčkou na oji.
 • Paletové vozíky BFB nachádzajú využitie predovšetkým všade tam, kde manipulujete s bremenom po šikmej ploche a môžete si paletový vozík jednoducho pribrzdiť pritiahnutím páčky na oji.
 • Paletový vozík BFB sa dá taktiež pevne zaaretovať, proti nechcenému pohybu.


Paletové vozíky dlhé

Paletové vozíky s predĺženými vidlicami sú vhodné pre prepravu nadmerných špeciálnych paliet, alebo na prepravu nadmerne dlhého nákladu. Predĺžené paletové vozíky vychádzajú z koncepcie paletovacích vozíkov radu BF.

Paletový vozík s predĺženými vidlicami dodávame v niekoľkých rozmerových variantoch:
 • paletový vozík s dĺžkou vidlíc 1500mm
 • paletový vozík s dĺžkou vidlíc 1800mm
 • paletový vozík s dĺžkou vidlíc 2000mm
 • sme schopní dodať paletový vozík s dĺžkou vidlíc podľa Vašej špecifikácie.

 

Paletové vozíky krátke

Paletové vozíky so skrátenými vidlicami nájdu využitie predovšetkým všade tam, kde k manipulácii nie je veľa priestoru. Takéto miesta sú potrebné korba nákladného automobilu či naplnený sklad s malými manipulačnými uličkami.

Koncepcia paletového vozíka so skrátenými vidlicami:

 • vychádza z modelovej rady paletovacích vozíkov DB.Avšak ak máte záujem o skrátený paletový vozík s vyššou nosnosťou 2500kg, taktiež Vám môžeme vyhovieť.
Vyrobíme paletový vozík so skrátenými vidlicami na zákazku. V tejto variante sa vychádza z modelovej rady paletovacích vozíkov BF.
 • najbežnejšie skrátená varianta paletovacích vozíka je 800mm, kde pohodlne preveziete europaletu pri naložení na kratšiu stranu.
 • ďalej dodávame paletový vozík so zníženou dĺžkou vidlíc 900mm.

Taktiež dokážeme dodať špeciálny paletové vozíky ultrakrátkou, podľa Vašich požiadaviek.

paletové vozíky široké

Paletové vozíky s rozšírenými vidlicami na prepravu neštandardných širokých paliet, alebo všade tam, kde je potreba paletovým vozíkom prepraviť široký náklad. Rozšírené paletové vozíky tiež vychádza zo série paletovacích vozíkov BF.

Rozšírený paletový vozík ponúkame v šírke 685mm s dĺžkou vidlíc paletového vozíka 1150mm.

Podľa želania zákazníka sme schopní dodať aj iné varianty rozšíreného paletového vozíka.

paletové vozíky zúžené

Paletové vozíky so zúženými vidlicami sa používajú, ak je potreba manipulovať so špeciálnou úzku paletouPaletový vozík zúžený vychádza opäť z koncepcie paletového vozíka BF.

Ponúkame:

špeciálne zúžený paletová vozík BFZ sa šírkou vidlíc 406mm a dĺžkou vidlíc 800mm. Dodáme podľa priania zákazníka aj iné varianty zúžených paletových vozíkov, prípadne rôzne kombinácie dĺžok a šírok vidlíc paletových vozíkov.

paletové vozíky znížene

Paletové vozíky so zníženou výškou vidlíc sa používajú na prepravu špeciálnych nízkych paliet (Čína, USA), oproti europaletám. Paletové vozíky so zníženou výškou majú označenie BFL

V našom sortimente máme:

 • paletový vozík BFL15s nosnosťou 1500kg a výškou vidlíc 50mm
 • paletový vozík BFL10 s nosnosťou 1000kg a svetlou výškou vidlíc 35mm

 Paletové vozíky BFL majú dĺžku vidlíc 1150mm a šírku vidlíc 520mm.

paletové vozíky mini

Paletový vozík mini je špeciálny paletový vozík pre občasné použitie. 

Tento paletový vozík je veľmi jednoduché prepravovať napríklad v kufra automobilu, pretože jeho hmotnosť je iba 35kg. Paletový vozík mini má označenie WF, dĺžka vidlíc je 800mm, šírka vidlíc 380mm.

Tento paletový vozík vďaka svojim rozmerom a hmotnosti je veľmi praktický a univerzálny.

paletové vozíky nerezové

Paletový vozík BFS je vyrobený z nerezovej ocele a je vhodný pre čisté potravinárske prevádzky alebo agresívne chemické prevádzky.

Tento paletový vozík nachádza uplatnenie všade tam, kde klasický vozík nevydrží. Nerezový paletový vozík BFS je štandardne osadený nylónovými kolesami, ktoré sú priamo určené na tieto účely

paletové vozíky pokovovené

Paletový vozík BFG je galvanicky pokovaný na miesto štandardnej úpravy práškovou farbou.

Paletový vozík BFG je ideálne používať všade tam, kde klasický vozík nevydrží ale prevádzka nie je tak náročný na plne nerezový paletový vozík. Aj tento paletový vozík, ako paletový vozík BFS, je osadený kvalitnými nylónovými kolesami, ktoré sú predovšetkým určené do čistých prevádzok.

paletové vozíky elektrickE

Paletové vozíky elektrické nízkozdvižné ponúkame v 2 variantoch:

 • s elektrickým pojazdom
 • ručným zdvihom

V tejto variante ponúkame paletový vozík CBD10A-II

Ďalším variantom elektrických paletových nízkozdvižných vozíka je typ CBD20H s elektrickým pojazdom a taktiež elektrickým zdvihom

Paletový vozík CBD20H je opatrený

 • ergonomickým madlom s ovládacími prvkami
 • nástupné plošinkou pre obsluhu
 • bezpečnostnými madlami

Tieto paletové vozíky sú nenahraditeľnými pomocníkmi v rozsiahlych skladoch, kde sa musí prekonávať s naloženým bremenom dlhšie vzdialenosti.


paletové vozíky s nožnicovým zdvihom

Paletové vozíky JF s nožnicovým zdvihom ponúkame v prevedení s manuálnym i elektrickým zdvihom. Paletové vozíky JF sú ideálne na ergonomické manipuláciu s materiálom, výška zdvihu 800mm. Výhodná kombinácia paletového vozíka a pracovného stola. Paletové vozíky JF sú osadené kvalitné hydraulikou a kvalitným trojstupňovým piestom. 

S paletovým vozíkom sa do výšky zdvihu 200mm dá štandardne pohybovať, nad 200mm sa pohyb v priestore zaaretuje pre zabezpečenie stability a dvíha sa do stanovenej výšky zdvihu.

paletové vozíky s váhou / tlačiarňou

Paletové vozíky určené pre zváženie prepravovaného bremena

 • Paletový vozík BF6-7 je vybavený integrovaným vážiacim systémom s kvalitným podsvieteným displayom. Pod vidlicami sú rozmiestnené 4 citlivé tenzometrcké snímače hmotnosti s presnosťou 0,5 kg. Maximálna nosnosť je 2000kg.
 • Paletový vozík BF6-8 je oproti paletovému vozíka BF6-7 naviac vybavený zabudovanou termotlačiarňou pre vytlačenie nameranej hmotnosti nákladu.

 

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

vysokozdvižné vozíky ručné

Vysokozdvižné vozíky ručné - s manuálnym pojazdom a manuálnym zdvihom sú najideálnejším riešením pre sklady, keď potrebujete občas stohovať materiál alebo vyložiť alebo naložiť auto. Vysokozdvižné vozíky SDJ ponúkame v 4 variantoch zdvihu a troch nosnosťou 500,1000 a 1500kg. 

 • vysokozdvižný vozík SDJ0516 s nosnosťou 500kg a výškou zdvihu 1600mm
 • vysokozdvižný vozík SDJ1012 o nosnosti 1000kg a výškou zdvihu 1200mm
 • vysokozdvižný vozík SDJ1016 o nosnosti 1000kg a výškou zdvihu 1600mm
 • vysokozdvižný vozík SDJ1025 duplex s nosnosťou 1000kg a výškou zdvihu 2500mm
 • vysokozdvižný vozík SDJ1030 duplex pre manipuláciu nákladu do výšky až 3000mm

Vysokozdvižné vozíky rady SDJ sa pohybujú v priestore tlačením alebo ťahaním, zdvih sa ovláda kmitaním oja, ako u paletových vozíkov, prípadne alternatívne nožným pedálom.

Tieto vysokozdvižné vozíky sú opatrené aretovatelnými kvalitnými kolesami s polyuretánovým dezénom, pre bezpečnú aretáciu vozíka.Spúšťanie veže u vysokozdvižných vozíkov ručných sa taktiež ovláda, ako u paletových vozíkov, stlačením ovládacej páčky na oji.

Veľkou výhodou týchto vysokozdvižných vozíkov je prejazdná konštrukčná výška do 2000mm, čo je plne vyhovujúci pre prejazd štandardnými dverami.

vysokozdvižné vozíky poloelektrické

Vysokozdvižné vozíky poloelektrické sa rovnako ako vysokozdvižné vozíky rady SDJ v priestore ovládajú tlačením a ťahaním. Ovládanie zdvihu je nahradené elektrohydraulickým zariadením a zdvih sa ovláda elektrickým tlačidlom umiestneným na ovládacom paneli vysokozdvižného vozíka.

Vysokozdvižné vozíky rady CCD B dodávame v dvoch variantoch nosnosťou 1000 1500kg. Varianty zdvihu pre tieto vysokozdvižné vozíky sú celkom tri.

 

 • vysokozdvižný vozík CDD1016B o nosnosti 1000kg a výšky zdvihu 1600mm
 • vysokozdvižný vozík CDD1025B duplex s nosnosťou 1000kg, výška zdvihu 2500mm
 • vysokozdvižný vozík CDD1030B duplex o nosnosti 1000kg a zdvihom do 3000mm

Tieto vysokozdvižné vozíky dodáme taktiež o nosnosti 1500kg.Vozíky sú vybavené aretáciou proti nechcenému pohybu, spúšťanie vidlíc sa ovláda tlačidlom pre pohyb nadol, umiestnenom na ovládacom paneli stroja. Na ovládacom paneli je taktiež umiestnený prehľadný identifikátor stavu batérie a poistka proti prepätiu.

 Vysokozdvižný vozík je vybavený integrovaným agregátom pre pohodlné nabíjanie.

vysokozdvižné vozíky elektrické

Vysokozdvižné vozíky elektrické sú plne automatické, pohyb v priestore i pohyb vidlíc hore a dole sa ovláda elektricky ovládacími prvkami na ovládacie oji. 

Rad vysokozdvižných vozíkov elektrických CDD je na viac opatrená nástupné plošinkou pre obsluhu a bezpečnostnými madlami, ktoré zaisťujú bezpečnosť pracovníka a zabraňujú prípadnému pádu z obsluhovaného vysokozdvižného vozíka. Vysokozdvižné vozíky tejto rady dodávame v nosnostiach.

 • 1000kg
 • 1500kg
 • 2000kg

Vysokozdvižné vozíky sú vybavené kvalitnými a stabilnými stožiare simplex, duplex, triplex o výškach zdvihu od 1600mm až po 5800mm. Pre vysokozdvižné vozíky najvyššej zdvihov sú navyše integrované bočné automatická kolieska, ktoré napomáhajú k zaistenie bezpečnosti a stability. Samozrejmosťou je ľahký prístup k akumulátora pre výmenu.

 Vysokozdvižné vozíky tejto triedy sú odporúčané pre náročné trojsmennej prevádzke vo veľkých skladoch

vysokozdvižné vozíky špeciálne

Vysokozdvižné vozíky špeciálna - je kategória, ktorá združuje vysokozdvižné vozíky štandardnej rady CDD, avšak s určitými doplnkami odlišnými od štandardu.

 • vysokozdvižné vozíky s posuvným lyžinami (CTD) sú ideálne pre manipuláciu so špeciálnymi paletami a taktiež všade tam, kde pod zdvihaným bremenom nezostáva veľa miesta na zasunutie vidlíc. 
 • vysokozdvižný vozík s přízdvihem, modelová rada S. Tieto vysokozdvižné vozíky dokážu súbežne prepravovať dve rôzne palety, jednu na vidliciach vysokozdvižného stožiaru, druhú na spodných přízdvihových ližinách. Přizdvih je taktiež jedinečnou výhodou pri prekonávaní drobných nerovností, nájazdov na rampy a podobne
 • vysokozdvižný vozík s nožnicovým předsuvem, čo rozširuje manipulačné schopnosti vysokozdvižného vozíka v porovnaní so základným prevedením.

A předsa sa točí

Košík  

Žiadne produkty

Doručenie 0,00 €
Spolu 0,00 €

Objednávka po telefóne


Objednávka po telefonu Nechcete se zdržovať vyplnením objednávky
Objednajte po telefóne.
+421 949 558 495
Rýchly dopyt