Kategórie

PrehľaD PALETOVÝCH VOZÍKovA


PALETOVÉ VOZÍKY ŠTANDARDNÉ, 2000kg

Štandardné paletové vozíky radu ECO sú ideálne k bežnej preprave manipulovaného tovaru v skladoch s rovnou podlahou. Paletový vozík DF je ideálny pomocník na manipuláciu s materiálom v ľahších prevádzkach. Paletové vozíky DF dodávame ako v základnom prevedení na prepravu europaliet, tak paletové vozíky BF špeciálnych rozmerov s rôznou dĺžkou a šírkou vidlíc, ktoré sú ideálne na prepravu špeciálnych paliet.

PALETOVÉ VOZÍKY ŠTANDARDNÉ, 2500kg

Štandardné paletové vozíky radu BF sú ideálne na prepravu materiálu do hmotnosti 2500kg. Paletový vozík BF má robustnejšiu konštrukciu ako paletový vozík DB.Je určený do náročnejších prevádzok. Paletový vozík BF ponúkame aj v prevedení s kratšími vidlicami 900mm. Rad paletových vozíkov BF disponuje kvalitnou a ergonomicky spracovanú ojom.

PALETOVÉ VOZÍKY S RYCHLOZDVIHOM 

Vozíky s rýchlozdvihom vychádzajú z radu paletových vozíkov BF. Jedná sa konštrukčne totožný vozík, ako je paletový vozík BF s tým rozdielom, že paletový vozík BFQ má v hydraulike iný prietokový ventil oleja, čo má za dôsledok iný pomer zdvihu na vynaloženú energiu. V praxi to znamená, že paletový vozík zdvihnete na menší počet kmitov oja, avšak na úkor vyššej vynaložené sily.

Tento paletový vozík BFQ nachádza uplatnenie predovšetkým tak, kde manipulujete s ľahšími bremenami. Čas zdvihu u paletového vozíka, ktorý obsahuje rýchlozdvih, znížite na polovicu.

VOZÍKY s BRZDOU

Vozíky s brzdou, vychádza taktiež z konštrukcie, rovnako tak ako paletový vozík BFQ, z modelového radu paletových vozíkov BF. Paletový vozík BFB s brzdou má riaditeľné kolieska opatrené bubnovými brzdami, ktoré sa ovládajú prídavnou páčkou na oji. Paletové vozíky BFB nachádzajú využitie predovšetkým všade tam, kde manipulujete s bremenom po šikmej ploche a môžete si paletový vozík jednoducho pribrzdiť pritiahnutím páčky na oji. Paletový vozík BFB sa dá taktiež pevne zaaretovať, proti nechcenému pohybu ..

PALETOVÉ VOZÍKY DLHÉ

Vozíky s predĺženými vidlicami sú vhodné na prepravu nadmerných špeciálnych paliet, či na prepravu nadmerne dlhého nákladu. Predĺžené paletové vozíky vychádzajú z koncepcie paletových vozíkov radu BF. Paletový vozík s predĺženými vidlicami dodávame v niekoľkých rozmerových variantoch.

Sme schopní dodať paletový vozík s dĺžkou vidlíc podľa Vašej špecifikácie.

PALETOVÉ VOZÍKY KRÁTKE

Paletové vozíky so skrátenými vidlicami nájdu využitie predovšetkým všade tam, kde k manipulácii nie je veľa priestoru. Takéto miesta sú potrebné korba nákladného automobilu či naplnený sklad s malými manipulačnými uličkami. Koncepcia paletového vozíka so skrátenými vidlicami vychádza z modelového radu paletových vozíkov DB. Avšak ak máte záujem o skrátený paletový vozík s vyššou nosnosťou 2500kg, taktiež Vám môžeme vyhovieť.

Vyrobíme paletový vozík so skrátenými vidlicami na zákazku. V tomto variante sa vychádza z modelového radu paletových vozíkov BF. Najbežnejšie skrátená varianta paletových vozíka je 800mm, kde pohodlne preveziete europaletu pri naložení na kratšiu stranu. Ďalej dodávame paletový vozík so zníženou dĺžkou vidlíc 900mm. Taktiež dokážeme dodať špeciálne paletové vozíky ultrakrátkej, podľa Vašich požiadaviek.

PALETOVÉ VOZÍKY ŠIROKÉ

Vozíky s rozšírenými vidlicami na prepravu neštandardných širokých paliet, alebo všade tam, kde je potreba paletovým vozíkom prepraviť široký náklad. Rozšírené paletové vozíky takisto vychádza zo série paletových vozíkov BF.

Rozšírený paletový vozík ponúkame v šírke 685mm s dĺžkou vidlíc paletového vozíka 1150mm. Podľa priania zákazníka sme schopní dodať aj iné varianty rozšíreného paletového vozíka.

 

PALETOVÉ VOZÍKY ZUŽENÉ

Paletové vozíky so zúženými vidlicami sa používajú, ak je potrebné manipulovať so špeciálnou úzkou paletou. Paletový vozík zúžený vychádza opäť z koncepcie paletového vozíka BF.

Ponúkame špeciálne zúžený paletová vozík BFZ sa šírkou vidlíc 406mm a dĺžkou vidlíc 800mm.Dodáme podľa priania zákazníka aj iné varianty zúžených paletových vozíkov, prípadne rôzne kombinácie dĺžok a šírok vidlíc paletových vozíkov. 

PALETOVÉ VOZÍKY ZNÍŽENÉ

Paletové vozíky so zníženou výškou vidlíc sa používajú na prepravu špeciálnych nízkych paliet (Čína, USA), oproti europaletám. Paletové vozíky so zníženou výškou majú označenie BFL.

V našom sortimente máme paletový vozík:

  • paletový vozík BFL15 s nosnosťou 1500kg a výškou vidlíc 50mm
  • paletový vozík BFL10 s nosnosťou 1000kg a svetlou výškou vidlíc 35mm

Paletové vozíky BFL majú dĺžku vidlíc 1150mm a šírku vidlíc 520mm. 

PALETOVÉ VOZÍKY MINI

Paletový vozík mini je špeciálny paletový vozík pre občasné použitie. Tento paletový vozík je veľmi ľahké prepravovať napríklad v kufri automobilu, pretože jeho hmotnosť je len 35kg.

  • Paletový vozík mini má označenie WF, dĺžka vidlíc je 800mm, šírka vidlíc 380mm

Tento paletový vozík vďaka svojim rozmerom a hmotnosti je veľmi praktický a univerzálny. 

PALETOVÉ VOZÍKY NEREZOVÉ

Paletový vozík BFS je vyrobený z nerezovej ocele a je vhodný pre čisté potravinárske prevádzky alebo agresívne chemické prevádzky. Tento paletový vozík nachádza uplatnenie všade tam, kde klasický vozík nevydrží.

Nerezový paletový vozík BFS je štandardne osadený nylonovými kolesami, ktoré sú priamo určené pre tieto účely. 

PALETOVÉ VOZÍKY pokovované

Paletový vozík BFG je galvanicky pokovený na miesto štandardnej úpravy práškovou farbou. Paletový vozík BFG je ideálne používať všade tam, kde klasický vozík nevydrží ale prevádzka nie je tak náročný na plne nerezový paletový vozík.

Aj tento paletový vozík, ako paletový vozík BFS, je osadený kvalitnými nylonovými kolesami, ktoré sú predovšetkým určené do čistých prevádzok.

 

PALETOVÉ VOZÍKY ELEKTRICKÉ

Paletové vozíky elektrické nízkozdvižné ponúkame v 2 variantoch

  • nízkozdvižné vozíky s elektrickým pojazdom 
  • nízkozdvižné vozíky ručným zdvihom

V tejto variante ponúkame:

  • paletový vozík CBD10A-II
  • paletový vozík CBD20H s elektrickým pojazdom

Paletový vozík CBD20H je opatrený ergonomickým madlom s ovládacími prvkami, nástupné plošinkou pre obsluhu a bezpečnostnými držadlami. Tieto paletové vozíky sú nepostrádateľnými pomocníkmi v rozsiahlych skladoch, kde sa musí prekonávať s naloženým bremenom dlhšie vzdialenosti.

Vozíky s nožnicovým zdvihom

Paletové vozíky JF s nožnicovým zdvihom ponúkame v prevedení s manuálnym aj elektrickým zdvihom. Paletové vozíky JF sú ideálne k ergonomické manipuláciu s materiálom, výška zdvihu 800mm. Výhodná kombinácia paletového vozíka a pracovného stola.

Paletové vozíky JF sú osadené kvalitné hydraulikou a kvalitným trojstupňovým piestom. S paletovým vozíkom sa do výšky zdvihu 200mm dá štandardne pohybovať, nad 200mm sa pohyb v priestore zaaretuje pre zabezpečenie stability a dvíha sa do stanovenej výšky zdvihu.

 

Vozíky s váhou / TLAČIARŇOU

Paletové vozíky určené pre zváženie prepravovaného bremena. Paletový vozík BF6-7 je opatrený integrovaným vážiacim systémom s kvalitným podsvieteným displayom. Pod vidlicami sú rozmiestnené 4 citlivé tenzometrcké snímače hmotnosti s presnosťou 0,5kg. Maximálna nosnosť je 2000kg.

Paletový vozík BF6-8 je oproti paletovému vozíka BF6-7 navyše vybavený zabudovanou termotlačiarňou pre vytlačenie nameranej hmotnosti nákladu.


A předsa sa točí

Košík  

Žiadne produkty

Doručenie 0,00 €
Spolu 0,00 €

Objednávka po telefóne


Objednávka po telefonu Nechcete se zdržovať vyplnením objednávky
Objednajte po telefóne.
+421 949 558 495
Rýchly dopyt