Kategórie

Prehľad vysokozdvižných vozíkov

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

Vysokozdvižné vozíky Ručné

Vysokozdvižné vozíky ručné - s manuálnym pojazdom a manuálnym zdvihom sú najideálnejším riešením pre sklady, keď potrebujete občas stohovať materiál alebo vyložiť alebo naložiť auto. Vysokozdvižné vozíky SDJ ponúkame v 4 variantoch zdvihu a troch nosnosťou 500,1000 a 1500kg.

 • vysokozdvižný vozík SDJ0516 s nosnosťou 500kg a výškou zdvihu 1600mm
 • vysokozdvižný vozík SDJ1012 o nosnosti 1000kg a výškou zdvihu 1200mm
 • vysokozdvižný vozík SDJ1016 o nosnosti 1000kg a výškou zdvihu 1600mm
 • vysokozdvižný vozík SDJ1025 duplex s nosnosťou 1000kg a výškou zdvihu 2500mm
 • vysokozdvižný vozík SDJ1030 duplex pre manipuláciu nákladu do výšky až 3000mm

Vysokozdvižné vozíky rady SDJ sa pohybujú v priestore tlačením alebo ťahaním, zdvih sa ovláda kmitaním oja, ako u paletových vozíkov, prípadne alternatívne nožným pedálom. Tieto vysokozdvižné vozíky sú opatrené aretovateľným kvalitnými kolesami s polyuretánovým behúňom, pre bezpečnú aretáciu vozíka. Spúšťanie veže pri vysokozdvižných vozíkov ručných sa taktiež ovláda, ako u paletových vozíkov, stlačením ovládacej páčky na oji. Veľkou výhodou týchto vysokozdvižných vozíkov je prejazdná konštrukčná výška do 2000mm, čo je plne vyhovujúce pre prejazd štandardnými dverami.

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY poloelektrické

Vysokozdvižné vozíky poloelektrický sa rovnako ako vysokozdvižné vozíky rady SDJ v priestore ovládajú tlačením a ťahaním. Ovládanie zdvihu je nahradené elektrohydraulickým zariadením a zdvih sa ovláda elektrickým tlačidlom umiestneným na ovládacom paneli vysokozdvižného vozíka.

Vysokozdvižné vozíky rady CCD B dodávame v dvoch variantoch nosnosť 1000 1500kg. Varianty zdvihu pre tieto vysokozdvižné vozíky sú celkom tri.

 • vysokozdvižný vozík CDD1016B o nosnosti 1000kg a výšky zdvihu 1600mm
 • vysokozdvižný vozík CDD1025B duplex s nosnosťou 1000kg, výška zdvihu 2500mm
 • vysokozdvižný vozík CDD1030B duplex o nosnosti 1000kg a výškou zdvihu do 3000mm

Tieto vysokozdvižné vozíky dodáme taktiež o nosnosti 1500kg. Vozíky sú opatrené aretáciou proti nechcenému pohybu, spúšťanie vidlíc sa ovláda tlačidlom pre pohyb nadol, umiestnenom na ovládacom paneli stroja. Na ovládacom paneli je taktiež umiestnený prehľadný identifikátor stavu batérie a poistka proti prepätiu. Vysokozdvižný vozík je vybavený integrovaným agregátom pre pohodlné nabíjanie.

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY ELEKTRICKÉ

Vysokozdvižné vozíky elektrické sú plne automatické, pohyb v priestore i pohyb vidlíc hore a dolu sa ovláda elektricky ovládacími prvkami na ovládacej oji. Rad vysokozdvižných vozíkov elektrických CDD je na viac opatrená nástupné plošinkou pre obsluhu a bezpečnostnými madlami, ktoré zaisťujú bezpečnosť pracovníka a zabraňujú prípadnému pádu z obsluhovaného vysokozdvižného vozíka.

Vysokozdvižné vozíky tohto radu dodávame v nosnostiach:

 • 1000kg,
 • 1500kg 
 • 2000kg.

Vysokozdvižné vozíky sú opatrené kvalitnými a stabilnými stožiare simplex, duplex, triplex o výškach zdvihu od 1600mm až po 5800mm. Pre vysokozdvižné vozíky najvyššej zdvihov sú navyše integrované bočné automatická kolieska, ktoré napomáhajú na zaistenie bezpečnosti a stability. Samozrejmosťou je ľahký prístup k akumulátoru pre výmenu. Vysokozdvižné vozíky tejto triedy sú odporúčané pre náročné trojsmennej prevádzke vo veľkých skladoch.

 VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY ŠPECIÁLNE

Vysokozdvižné vozíky špeciálna - je kategória, ktorá združuje vysokozdvižné vozíky štandardnej rady CDD, no s určitými doplnkami odlišnými od štandardu.

 • Vysokozdvižné vozíky s Posuvným lyžinami (CTD) sú ideálne pre manipuláciu so špeciálnymi paletami a taktiež všade tam, kde pod zdvihaným bremenom nezostáva veľa miesta na zasunutie vidlíc. 
 • vysokozdvižný vozík s přízdvihem, modelový rad S. Tieto vysokozdvižné vozíky dokážu súbežne prepravovať dve rôzne palety, jednu na vidliciach vysokozdvižného stožiaru, druhú na spodných přízdvihových ližinách. Přizdvih je taktiež jedinečnou výhodou pri prekonávaní drobných nerovností, nájazdov na rampy a podobne.
 •  vysokozdvižný vozík s nožnicovým předsuvem, čo rozširuje manipulačné schopnosti vysokozdvižného vozíka v porovnaní so základným prevedením.

A předsa sa točí

Košík  

Žiadne produkty

Doručenie 0,00 €
Spolu 0,00 €

Objednávka po telefóne


Objednávka po telefonu Nechcete se zdržovať vyplnením objednávky
Objednajte po telefóne.
+421 949 558 495
Rýchly dopyt