Kategórie

Čelné motorové vozíky

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY MOTOROVÉ DIESELOVÉ


Čelné motorové vozíky dieselové HELI sa vyznačujú kvalitným spracovaním, spoľahlivosťou, jednoduchou údržbou a veľmi priaznivou cenou. Ponúkame vysokozdvižné vozíky so spaľovacím motorom Kubota alebo Isuzu s rôznymi nosnostmi- od 1500kg až po 10000kg v prevedení výšok zdvihu SIMPEX, duplex, triplex od 3000mm až po 5500 mm.

K čelným motorovým vozíkom dodávame bohaté príslušenstvo- voľný zdvih, bočný posuv, vyhrievanú kabínu, cestné osvetlenie, ďalšie prídavné hydraulické sekcie, predĺženie vidlíc, superelastické pneumatiky, neštandardné manipulačné a úchytné zariadenia. Čelné motorové vozíky HELI sú preverené v nejnáročnějšch prevádzkach. 

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY PLYNOVÉ

Čelné motorové vozíky plynové HELI - so spaľovacím benzínovým motorom NISSAN opatrené zmiešavacím zariadením Loftek s možnosťou prepínania benzín / plyn, sú ekonomicky výhodné na prevádzku a šetrné k životnému prostrediu.

Vysokozdvižné vozíky HELI ponúkame v prevedení nosnosťou od 1500kg až po 5000kg. Výšky zdvihu od 3000mm až po 5500 mm v prevedení zdvíhacie veže simplex, duplex, triplex. Čelné motorové vozíky HELI sú nenáročné na prevádzku a údržbu, spoľahlivé a za veľmi priaznivú cenu. K vozíkom ponúkame celú škálu príslušenstva - bočný posuv, voľný zdvih, prídavné hydraulické sekcie, vyhrievanú kabínu, superelastické pneumatiky, predĺžené vidlice, cestné osvetlenie a ďalšie neštandardné manipulačné a úchytné zariadenia.

Vysokozdvižné vozíky HELI sú preverené v najnáročnejších prevádzkach.

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY ELEKTRICKÉ 3 kolesové

Čelné motorové vozíky elektrické 3 kolesové HELI s akumulátorovým pohonom v prevedení s poháňaným zadným kolesom, tak aj v prevedení AC s poháňanými prednými kolesami.

Elektrické vozíky HELI sú veľmi pohyblivé, spoľahlivé a nenáročné na údržbu. Trojkolesové konštrukcia umožňuje minimálny polomer otáčania a ľahko možno založiť paletu do úzkych uličiek. Elektrické vozíky sú veľmi priaznivé k životnému prostrediu. Kvalitné akumulátor je takmer bez nákladov na prevádzku. Elektrické vozíky HELI ponúkame v nosnostiach 1500kg, 1800kg a 2000kg. Rôzne prevedenia výšok zdvihu od 3000mm po 5000mm.

Ponúkame k elektrickým vozíkom HELI mnoho príslušenstva, ako je vyhrievaná kabína, bočný posuv, voľný zdvih, superelastické pneumatiky, prídavné hydraulické sekcie, predĺžené vidlice, cestné osvetlenie. Súčasťou každého elektrického vysokozdvižného vozíka HELI je kvalitné externé nabíjací automat.

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY ELEKTRICKÉ 4 kolesový


Čelné motorové vozíky elektrické 4 kolesové HELI s akumulátorovým pohonom s prednými poháňanými kolesami. Štvorkolesový elektrický vozík HELI má zhodnú konštrukciu ako vozík dieselový a preto má zhodné všetky výhody ako je obratnosť, stabilita, ľahká údržba. Navyše je vďaka kvalitnej batérii takmer beznákladový na prevádzku a veľmi šetrný k životnému prostrediu. Je vhodný na vnútorné i vonkajšie použitie.

Štvorkolesové elektrické vysokozdvižné vozíky HELI dodávame od nosnosti 1500kg až po nosnosť 4500kg. Výšky zdvihu od 3000mm až po 5500 mm. Prevedenie zdvíhacích veží simplex, duplex, triplex. K vysokozdvižným vozíkom dodávame mnoho príslušenstva, ako je bočný posuv, vyhrievané kabína, superelastické pneumatiky, predĺžené vidly, prídavné hydraulické sekcie, cestné osvetlenie a mnoho ďalšieho.

Vysokozdvižné vozíky HELI sú otestované v najnáročnejších prevádzkach. Vozíky sú dodávané s kvalitným nabíjacím automatom.


A předsa sa točí

Košík  

Žiadne produkty

Doručenie 0,00 €
Spolu 0,00 €

Objednávka po telefóne


Objednávka po telefonu Nechcete se zdržovať vyplnením objednávky
Objednajte po telefóne.
+421 949 558 495
Rýchly dopyt