Kategórie

o nás

Naša spoločnosť Gekkon International s.r.o. zabezpečuje kompletné služby v oblasti predaja, prenájmu a servisu manipulačnej techniky v Českej republike aj Slovenskej republike. Okrem samotného predaja manipulačnej techniky ponúkame klientom aj rad ďalších služieb. Samozrejmosťou sú servisné služby, predaj náhradných dielov, financovanie vozíkov, školenie vodičov, zaisťovanie technických prehliadok a iné doplnkové služby.


Našim najdôležitejším partnerom sa stala firma HELI. Teraz, s pohľadom späť, musíme uznať, že sa naša voľba zastupovanie vysokozdvižných vozíkov HELI sa ukázala ako šťastná. Spoločný rast so značkou HELI nás posunulo na pozíciu popredného stredoeurópskeho distribútora vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky.  V tomto medziobdobí sa firma HELI vypracovala z úplne neznámeho malého výrobcu na ôsmeho najväčšieho výrobcu vysokozdvižných vozíkov, manipulačné a skladové trchniky na svete s ambíciou ďalej rásť.

Toto spojenie zaisťuje vysokú kvalitu vozíkov, ktoré sa predávajú po celom svete pod značkou HELI ale hlavne ich nízku cenu. Výborný pomer kvality a ceny je ich hlavnou prednosťou pri predaji v Českej republike ale aj po celom svete. Ďalšou prednosťou vozíkov HELI je jednoduchá a ľahká obsluha aj ich údržba.


Firma HELI, ktorú v Českej republike výhradne zastupujeme, v roku 1999 obdržala certifikát ISO 9001 za svoj managment system, rovnako tak aj samotný produkt (vysokozdvižné vozíky a ďalšie manipulačná technika) bol vyzdvihnutý európskou CE kvalitou a bezpečnostných predpisov.

Tieto vozíky sú určené do najrôznejších prostredí. Medzi ne patrí prístavy, letiská, stavby, obchodné strediská výrobné prevádzky, sklady všetkých veľkostí.

Naša spoločnosť nie je len obyčajným dodávateľom manipulačnej techniky, ale poskytuje tiež komplexné riešenie logistických problémov. Komplexnosť v tomto prípade znamená:

  • odborné poradenstvo
  • výber optimálne techniky pre špecifické prevádzkové prostredie a danú aplikáciu
  • flexibilitu pri financovaní, leasing, prenájom, fullservis
  • kvalitné servis s využitím najmodernejších diagnostických systémov.

 

V roku 2013 sme kompletne zmodernizovali kancelárske zázemie

nové kancelárske zázemie pre obchodníkov

 

V roku 2015 sme rozšírili skladové priestory o ďalších 10000m2

nové sklady Eulift

 

PREPRAVA VOZIKOV

doprava vozikov

Snažíme sa mať MAX. TECHNIKY SKLADOM

manipulačná technika skladom

manipulačná technika skladom

manipulačná technika sklodem

Nové sklady paletových vozíkov

Nové sklady paletových vozíkov


A předsa sa točí

Košík  

Žiadne produkty

Doručenie 0,00 €
Spolu 0,00 €

Objednávka po telefóne


Objednávka po telefonu Nechcete se zdržovať vyplnením objednávky
Objednajte po telefóne.
+421 949 558 495
Rýchly dopyt