Kategórie

Paletový vozík CBD15J-LI-S

Paletový vozík CBD15J-LI-S

Nízkozdvižný paletový vozík CBD15J-LI-S HELI s lítiovou batériou a nosnosťou 1500 kg je vybavený elektrickým zdvihom, pojazdom a spúšťaním vidlíc. Vozík je určený najmä do menších prevádzok s priestorovým obmedzeniam a nákladných automobilov.

Cena zlacnená o 420,66 €
879,34 €

1 300,00 € bez DPH

1 064,00 € s DPH

Doručenie: 0,00 €

Skladom    loader

Kúpiť

Nízkozdvižný elektrický paletový vozík HELI CBD15J-LI-S s lítiovou batériou je odľahčený a vďaka malému polomeru otáčania sa s ním veľmi ľahko manipuluje, ako v úzkych uličkách medzi regálmi, tak aj v nákladnom priestore prepravných automobilov. Paletový vozík disponuje nosnosťou 1500 kg, elektrickým zdvihom, spúšťaním vidlíc a pojazdom. Odľahčený a ľahko ovládateľný model nízkozdvižného elektrického paletového vozíka je vhodný do bežných skladov so spevneným povrchom. Perfektne splní Vaše požiadavky v menej frekventovanom prevádzke, ale aj v prevádzkach logisticky náročných. Kvalitné lítiová batéria s kapacitou 24/30 V / Ah je opatrená bezpečnostnou poistkou. Ukazovateľ stavu batérie sa nachádza na oji vozíku. Technológia lítiové batérie umožňuje nabíjať priamo vo vozíku alebo ju možno ľahko vybrať a nabíjať externe. Z úplného vybitia je batéria plne dobitá za veľmi krátku dobu.

Technológia manipulácie s lítiovou batériou je veľmi úsporná. V minulosti boli lítiové batérie drahé, čo bolo prekážkou ich masového nasadenia, ale dnes sa batérie novej generácie vyrábajú hromadne a nákladné vozidlá s nimi sú cenovo porovnateľné s inými typmi pohonov. Okrem toho majú v porovnaní s inými technológiami výrazne nižšie prevádzkové náklady.

Vozíky s lítiovými batériami majú minimálne servisné a prevádzkové náklady, hoci poskytujú maximálny komfort pri manipulácii. Minimálne zaťaženie, maximálny výkon.

Na tento vozík aj batériu poskytujeme záruku 24 mesiacov.

REFERENCE - aktuálne a obsiahle referencie predaných vozíkov HELI a EULIFT na Instagramu @ eulift.cz

Vlastnosti

  • Nosnosť: 1500 kg
  • Výška zdvihu: 200 mm
  • Dĺžka vidlíc: 1150 mm
  • Minimálna výška: 85 mm
  • Nosnosť: 1500 kg
  • Výška zdvihu: 200 mm
  • Dĺžka vidlíc: 1150 mm
  • Minimálna výška: 85 mm

    Zde jsou naše reference.

A předsa sa točí

Košík  

Žiadne produkty

Doručenie 0,00 €
Spolu 0,00 €

Objednávka po telefóne


Objednávka po telefonu Nechcete se zdržovať vyplnením objednávky
Objednajte po telefóne.
+421 949 558 495
Rýchly dopyt