Vitajte na EULIFTU viac o nás

Produkty v akcii nájdete tu.

Telefon Vyhľadávanie Košík

Servisné služby

Čo máme opraviť?

Riešite servis našej manipulačnej techniky? Potom ste na správnom mieste. Zpôsob, ako všetko vyriešiť, je možné rozdeliť na dve základné oblasti:

A. Servis „malej” manipulačnej techniky

Do tejto kategórie spadajú ručné paletové vozíky, skladové vozíky, zdvíhacie stoly a manipulace se sudy. Postupujte podľa nasledujúcich bodov a speločne všetko vyriešime.

Ako postupovať:

1. Zašlite e-mailom závadu tovaru. Typ tovaru, druh poškodenia, najlepšie foto.
2. Ozveme sa Vám a zašleme návrh opravy.
3. Zaistíme dopravu tovaru.

B. Servis „VEĽKÉ” manipulačnej techniky

Tu sme vám plne k dispozícii s naším servisným tímom technikov. Servis manipulačnej techniky zaisťujeme po území celej Slovenskej republiky.
Vykonávame záručný aj pozáručný servis nami predávaných strojov v plnom rozsahu a bežný servis takmer všetkých značiek, ktoré sú na našom trhu. Disponujeme plne vybavenou servisnou flotilou s najmodernejšími diagnostickými prístrojmi a profesionálne vyškolenými odborníkmi. Opravy vykonávame priamo u zákazníka a väčšie opravy vrátane generálnych opráv v našej montážnej hale. Zaistíme dopravu rozbitého stroja av prípade záujmu môžeme počas opravy zapožičať náhradný vozík za výhodných podmienok.

  • Hodinová sadzba za prácu technika: 35 € bez DPH
  • Dopravné do 100 km: 0,82 €/km bez DPH
  • Paušálne dopravné tzn. doprava nad 100 km: 82 € bez DPH – (počítané ako cesta k zákazníkovi aj späť, teda napr. 50 km tam + 50 km späť).


Servisný zásah VEĽKEJ manipulačnej techniky objednávajte na+ 420 734 835 574, alebo na emailovej adrese: servis@gekkon.org


Naše ďalšie služby

FULL SERVIS
S individuálnou zmluvou na full service, prispôsobenou Vašim potrebám, preberá zákaznícky servis Gekkon na seba riziko nákladov a plánovania údržby.

Jednou pevnou mesačnou kompletnou splátkou sú pokryté všetky práce, potrebné pre plnú pripravenosť Vašich vozíkov na použitie, termíny údržby, opráv, originálne náhradné diely, bezpečnostné kontroly a mnoho iného.

Výhodou je pre vás plná istota investície vďaka vopred prehľadne, dlhodobo a pevne vypočítaným nákladom.
Naša veľká šírka ponuky zmluvných variantov pri tom nenechá žiadne priania nesplnené a umožní individuálne plánovanie údržby Vášho vozového parku.

Zistite viac o našich ponukách full service. Kontaktujte nás na tel. čísle +420 734 447 875, alebo e-mail: a.orlova@gekkon.org

Objednajte si servis

Pokiaľ nevyplníte e-mail pre fakturáciu a e-mail pre montážny list, po realizácii servisu bude faktúra a montážny list odoslaný na hlavnú e-mailovú adresu.

Pokiaľ nevyplní kolónku s kontaktmi na osobu zodpovednú za prevzatie servisovaného vozíka automaticky bude kontaktovaná osoba pre prevzatie vozíka, ktorá je vyplnená v kolónke "Meno osoby objednávajúcej opravu, telefón".

Informácie o zákazníkoch sú uchovávané v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky, najmä so zákonom č. 110/2019 Zb., o spracovaní osobných údajov. Gekkon International sro údaje získané od zákazníkov využívajúcich výhradne vnútornú potrebu spoločnosti a neposkytuje ich všetkým tretím osobám. Bez výslovného súhlasu zákazníkov nakladá Gekkon International sro s ich osobnými údajmi iba a výlučne v rozsahu, ktorý pripúšťa zákon o ochrane osobných údajov, a to predovšetkým v § 5 ods. 2 písm. b).